.: wyniki | statystyki indywidualne :.
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 104-77 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 1 | Pogoń Szczecin | 71-90 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 1 | Polonia Warszawa | 117-100 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 1 | Anwil Włocławek | 100-94 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 1 | Lech Poznań | 98-83 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 1 | Jelenia Góra | 73-69 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 2 | Śląsk Wrocław | 110-75 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 2 | Bobry Bytom | 77-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 2 | Stalowa Wola | 73-88 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Zielona Góra | 76-95 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 2 | Wałbrzych | 70-89 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 2 | Hutnik Kraków | 70-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 3 | Lech Poznań | 92-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Polonia Warszawa | 80-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 3 | Aspro Wrocław | 86-70 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 3 | Jelenia Góra | 86-96 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 3 | Anwil Włocławek | 113-102 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 3 | Pogoń Szczecin | 63-72 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 4 | Pogoń Szczecin | 91-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Bobry Bytom | 103-72 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Stalowa Wola | 87-81 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 4 | Hutnik Kraków | 78-111 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 4 | Wałbrzych | 86-75 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 4 | Jelenia Góra | 102-96 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 5 | Anwil Włocławek | 89-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Zielona Góra | 64-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 5 | Aspro Wrocław | 97-85 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 5 | Lech Poznań | 103-89 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 5 | Polonia Warszawa | 91-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 5 | Pogoń Szczecin | 96-65 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 6 | Śląsk Wrocław | 99-95 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 6 | Stalowa Wola | 101-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 6 | Wałbrzych | 86-81 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Hutnik Kraków | 73-86 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 6 | Jelenia Góra | 74-76 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 6 | Lech Poznań | 85-78 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 7 | Aspro Wrocław | 0-2 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Bobry Bytom | 97-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 7 | Zielona Góra | 90-77 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 7 | Pogoń Szczecin | 78-84 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 7 | Polonia Warszawa | 99-86 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 7 | Anwil Włocławek | 99-84 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 8 | Śląsk Wrocław | 95-71 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 8 | Wałbrzych | 73-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 8 | Jelenia Góra | 80-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 8 | Stalowa Wola | 90-75 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 8 | Lech Poznań | 86-98 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 8 | Pogoń Szczecin | 96-72 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 93-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Aspro Wrocław | 91-75 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 9 | Zielona Góra | 67-70 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 9 | Anwil Włocławek | 98-87 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 9 | Polonia Warszawa | 78-70 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 9 | Hutnik Kraków | 68-73 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 10 | Śląsk Wrocław | 101-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 10 | Jelenia Góra | 81-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 10 | Pogoń Szczecin | 66-95 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Lech Poznań | 71-78 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 10 | Stalowa Wola | 107-83 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 10 | Anwil Włocławek | 89-93 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 84-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Bobry Bytom | 95-78 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 11 | Aspro Wrocław | 90-79 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 11 | Zielona Góra | 79-65 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 11 | Polonia Warszawa | 96-92 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 11 | Hutnik Kraków | 78-82 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 12 | Stalowa Wola | 97-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Bobry Bytom | 91-69 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 12 | Aspro Wrocław | 97-75 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 12 | Zielona Góra | 74-60 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 12 | Hutnik Kraków | 73-86 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 12 | Wałbrzych | 84-77 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 13 | Jelenia Góra | 57-92 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Anwil Włocławek | 75-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 13 | Aspro Wrocław | 59-64 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 13 | Polonia Warszawa | 101-99 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 13 | Lech Poznań | 93-83 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 13 | Pogoń Szczecin | 97-81 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 14 | Śląsk Wrocław | 75-74 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 14 | Bobry Bytom | 85-82 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 14 | Zielona Góra | 83-73 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | Stalowa Wola | 117-90 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 14 | Hutnik Kraków | 93-67 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 14 | Wałbrzych | 96-93 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 104-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 15 | Aspro Wrocław | 94-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 15 | Zielona Góra | 74-66 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 15 | Polonia Warszawa | 111-81 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 15 | Anwil Włocławek | 105-99 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 15 | Lech Poznań | 85-69 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 16 | Śląsk Wrocław | 91-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 16 | Bobry Bytom | 63-84 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 16 | Hutnik Kraków | 84-101 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 16 | Stalowa Wola | 97-91 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 16 | Wałbrzych | 85-88 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 16 | Jelenia Góra | 87-72 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 17 | Polonia Warszawa | 82-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Bobry Bytom | 90-73 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 17 | Aspro Wrocław | 89-70 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 17 | Zielona Góra | 94-73 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 17 | Anwil Włocławek | 91-73 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 17 | Pogoń Szczecin | 81-85 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 18 | Śląsk Wrocław | 74-75 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Hutnik Kraków | 82-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 74-89 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 18 | Stalowa Wola | 87-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 18 | Jelenia Góra | 99-114 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 18 | Lech Poznań | 102-79 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 19 | Zielona Góra | 79-69 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 80-57 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 19 | Aspro Wrocław | 100-75 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 19 | Hutnik Kraków | 77-88 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 19 | Polonia Warszawa | 111-102 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 19 | Anwil Włocławek | 97-76 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 20 | Śląsk Wrocław | 101-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 20 | Lech Poznań | 86-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Jelenia Góra | 72-76 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 20 | Stalowa Wola | 86-73 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 20 | Pogoń Szczecin | 88-80 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 20 | Wałbrzych | 65-95 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 21 | Hutnik Kraków | 83-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Bobry Bytom | 116-91 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 21 | Aspro Wrocław | 95-78 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 21 | Zielona Góra | 100-78 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 21 | Wałbrzych | 94-82 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 21 | Polonia Warszawa | 82-91 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 105-76 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 22 | Lech Poznań | 76-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 22 | Anwil Włocławek | 81-79 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 22 | Pogoń Szczecin | 79-64 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 22 | Stalowa Wola | 112-94 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 22 | Jelenia Góra | 103-81 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 103-91 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Bobry Bytom | 107-83 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Zielona Góra | 107-92 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Bobry Bytom | 93-91 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Aspro Wrocław | 104-112 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Stalowa Wola | 93-76 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 99-88 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Polonia Warszawa | 70-71 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Zielona Góra | 67-80 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 103-84 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Bobry Bytom | 102-81 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Aspro Wrocław | 81-66 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Zielona Góra | 79-106 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Aspro Wrocław | 88-66 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Polonia Warszawa | 67-80 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Aspro Wrocław | 93-95 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Stalowa Wola | 89-96 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Polonia Warszawa | 81-107 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Polonia Warszawa | 86-85 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Zielona Góra | 113-94 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Stalowa Wola | 87-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Bobry Bytom | 102-83 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Aspro Wrocław | 88-90 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Polonia Warszawa | 79-103 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Zielona Góra | 71-75 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Stalowa Wola | 74-75 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 102-76 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Bobry Bytom | 87-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Stalowa Wola | 112-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Wałbrzych | 84-90 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Lech Poznań | 94-85 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Pogoń Szczecin | 72-69 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Anwil Włocławek | 86-81 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Lech Poznań | 113-91 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Hutnik Kraków | 82-74 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Jelenia Góra | 83-69 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Pogoń Szczecin | 74-83 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Wałbrzych | 93-78 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Anwil Włocławek | 99-86 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Lech Poznań | 98-96 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Wałbrzych | 86-80 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Anwil Włocławek | 92-101 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Hutnik Kraków | 74-76 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Jelenia Góra | 78-92 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Anwil Włocławek | 113-91 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Hutnik Kraków | 83-81 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Jelenia Góra | 89-98 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Pogoń Szczecin | 81-83 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Wałbrzych | 103-98 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Jelenia Góra | 77-85 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Anwil Włocławek | 87-61 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Lech Poznań | 105-88 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Hutnik Kraków | 95-84 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Hutnik Kraków | 102-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Jelenia Góra | 85-92 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Pogoń Szczecin | 108-79 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Lech Poznań | 92-95 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Pogoń Szczecin | 102-83 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Wałbrzych | 79-81 | Jelenia Góra |
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 97-86 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Bobry Bytom | 88-84 | Anwil Włocławek |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Aspro Wrocław | 101-95 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Zielona Góra | 88-71 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 85-80 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Bobry Bytom | 93-80 | Anwil Włocławek |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Aspro Wrocław | 92-81 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Zielona Góra | 103-75 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Lech Poznań | 0-2 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Anwil Włocławek | 109-91 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Polonia Warszawa | 100-94 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Stalowa Wola | 75-74 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Anwil Włocławek | 69-68 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Polonia Warszawa | 90-99 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Stalowa Wola | 63-66 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 5 | Bobry Bytom | 83-90 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 94-76 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Aspro Wrocław | 115-103 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 86-74 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Aspro Wrocław | 86-94 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Zielona Góra | 95-86 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Anwil Włocławek | 95-92 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Zielona Góra | 75-86 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Anwil Włocławek | 56-72 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 5 | Aspro Wrocław | 69-72 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Polonia Warszawa | 103-87 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Lech Poznań | 91-86 | Stalowa Wola |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Bobry Bytom | 92-103 | Polonia Warszawa |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Stalowa Wola | 85-88 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 121-73 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 92-84 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Anwil Włocławek | 65-101 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Aspro Wrocław | 81-71 | Zielona Góra |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Aspro Wrocław | 95-75 | Zielona Góra |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Zielona Góra | 85-74 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 4 | Zielona Góra | 77-81 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (5-6) | 1 | Lech Poznań | 117-90 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (5-6) | 2 | Polonia Warszawa | 95-103 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (7-8) | 1 | Stalowa Wola | 86-81 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (7-8) | 2 | Bobry Bytom | 85-88 | Stalowa Wola |
Playoff - o utrzymanie | 1 | Jelenia Góra | 105-87 | Pogoń Szczecin |
Playoff - o utrzymanie | 1 | Wałbrzych | 79-61 | Hutnik Kraków |
Playoff - o utrzymanie | 2 | Jelenia Góra | 80-88 | Pogoń Szczecin |
Playoff - o utrzymanie | 2 | Wałbrzych | 96-94 | Hutnik Kraków |
Playoff - o utrzymanie | 3 | Pogoń Szczecin | 69-56 | Jelenia Góra |
Playoff - o utrzymanie | 3 | Hutnik Kraków | 87-75 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 4 | Pogoń Szczecin | 68-59 | Jelenia Góra |
Playoff - o utrzymanie | 4 | Hutnik Kraków | 88-81 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 5 | Wałbrzych | 113-85 | Hutnik Kraków |