.: wyniki | statystyki indywidualne :.
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 115-90 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 1 | Pruszków | 83-75 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 1 | Lech Poznań | 88-75 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 1 | Bobry Bytom | 98-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 1 | Zielona Góra | 95-91 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 1 | AZS Lublin | 88-72 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 2 | Stalowa Wola | 92-102 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Anwil Włocławek | 95-75 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 2 | Pruszków | 87-83 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 2 | Pogoń Szczecin | 74-86 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 2 | Wałbrzych | 65-83 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 2 | Aspro Wrocław | 75-82 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 112-58 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 3 | Lech Poznań | 106-98 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 3 | Bobry Bytom | 104-75 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 3 | Zielona Góra | 83-81 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | AZS Lublin | 91-79 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 3 | Polonia Warszawa | 89-85 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 4 | Aspro Wrocław | 73-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Anwil Włocławek | 101-78 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 4 | Lech Poznań | 106-88 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 4 | Wałbrzych | 69-91 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 4 | Pruszków | 85-68 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 4 | Stalowa Wola | 92-82 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 97-79 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 5 | AZS Lublin | 111-97 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 5 | Lech Poznań | 81-69 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 5 | Bobry Bytom | 106-89 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Pogoń Szczecin | 93-85 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 5 | Polonia Warszawa | 90-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 6 | Lech Poznań | 98-90 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Anwil Włocławek | 84-78 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 6 | Pruszków | 88-102 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 6 | AZS Lublin | 96-69 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 6 | Aspro Wrocław | 77-78 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 6 | Wałbrzych | 88-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 120-84 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 7 | Zielona Góra | 75-81 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 7 | Bobry Bytom | 89-97 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 7 | Stalowa Wola | 97-76 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 7 | Pogoń Szczecin | 79-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Polonia Warszawa | 99-74 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 8 | Zielona Góra | 84-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 8 | Anwil Włocławek | 95-69 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 8 | Lech Poznań | 130-98 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 8 | AZS Lublin | 96-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 8 | Aspro Wrocław | 80-74 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 8 | Pruszków | 94-85 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 101-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 9 | Pogoń Szczecin | 94-84 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 96-72 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 9 | Stalowa Wola | 86-84 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 9 | Wałbrzych | 61-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Polonia Warszawa | 104-102 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 10 | Śląsk Wrocław | 95-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 10 | Anwil Włocławek | 95-90 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Lech Poznań | 102-87 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 10 | Zielona Góra | 76-71 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 10 | AZS Lublin | 90-78 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 10 | Pruszków | 86-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 11 | Polonia Warszawa | 77-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Bobry Bytom | 80-82 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 83-82 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 11 | Pogoń Szczecin | 70-80 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 11 | Stalowa Wola | 103-70 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 11 | Aspro Wrocław | 90-65 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 12 | Pogoń Szczecin | 96-78 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Anwil Włocławek | 89-76 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 12 | Lech Poznań | 113-94 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 12 | Aspro Wrocław | 83-76 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 12 | Polonia Warszawa | 81-87 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 12 | Stalowa Wola | 101-87 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 12 | Wałbrzych | 85-77 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 107-92 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 13 | Polonia Warszawa | 86-99 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 13 | Lech Poznań | 108-87 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 13 | Bobry Bytom | 95-90 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 13 | Zielona Góra | 91-78 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 13 | AZS Lublin | 71-76 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | Wałbrzych | 92-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | Anwil Włocławek | 116-78 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 14 | Stalowa Wola | 96-94 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 14 | Aspro Wrocław | 100-94 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 14 | Pruszków | 84-93 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 14 | Pogoń Szczecin | 81-86 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 104-77 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Pogoń Szczecin | 90-91 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 15 | AZS Lublin | 88-81 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 15 | Bobry Bytom | 99-66 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 15 | Zielona Góra | 106-105 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 15 | Polonia Warszawa | 106-82 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 16 | Pruszków | 79-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 16 | Anwil Włocławek | 112-90 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 16 | Zielona Góra | 103-92 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 16 | Aspro Wrocław | 92-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 16 | Stalowa Wola | 100-81 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 16 | Wałbrzych | 76-80 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 106-94 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 17 | Stalowa Wola | 84-79 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 17 | Bobry Bytom | 87-83 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 17 | Zielona Góra | 104-62 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 17 | Polonia Warszawa | 110-101 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Pogoń Szczecin | 88-71 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 18 | AZS Lublin | 94-97 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Anwil Włocławek | 116-82 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 18 | Lech Poznań | 106-92 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 61-72 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 18 | Aspro Wrocław | 98-76 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 18 | Pruszków | 89-95 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 96-73 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 19 | Wałbrzych | 77-100 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 19 | Polonia Warszawa | 76-84 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 108-79 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 19 | Stalowa Wola | 111-100 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Pogoń Szczecin | 86-102 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 20 | Anwil Włocławek | 97-108 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Lech Poznań | 113-89 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 20 | Zielona Góra | 94-86 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 20 | Pruszków | 80-73 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 20 | Aspro Wrocław | 94-85 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 20 | AZS Lublin | 93-79 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 21 | Bobry Bytom | 88-80 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Aspro Wrocław | 94-87 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 21 | Stalowa Wola | 90-80 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 21 | Polonia Warszawa | 77-80 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 21 | Pogoń Szczecin | 97-80 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 21 | Wałbrzych | 95-89 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 121-86 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 22 | Anwil Włocławek | 90-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 22 | Zielona Góra | 87-82 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 22 | AZS Lublin | 79-80 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 22 | Pruszków | 92-90 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 127-106 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Anwil Włocławek | 94-103 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Zielona Góra | 83-94 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Stalowa Wola | 82-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Bobry Bytom | 71-72 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Lech Poznań | 89-77 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 87-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Anwil Włocławek | 105-83 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Lech Poznań | 78-85 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 95-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Stalowa Wola | 110-122 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Zielona Góra | 81-80 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Lech Poznań | 75-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Anwil Włocławek | 103-80 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Bobry Bytom | 104-98 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Bobry Bytom | 93-97 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Lech Poznań | 114-89 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Stalowa Wola | 79-82 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-68 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Anwil Włocławek | 84-85 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Zielona Góra | 90-89 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Zielona Góra | 77-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Stalowa Wola | 65-83 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Bobry Bytom | 85-95 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Anwil Włocławek | 85-106 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Lech Poznań | 98-83 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Bobry Bytom | 77-63 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 109-102 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Zielona Góra | 78-80 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Stalowa Wola | 80-70 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Aspro Wrocław | 98-90 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | AZS Lublin | 108-104 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Wałbrzych | 79-73 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Pogoń Szczecin | 95-88 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Pruszków | 98-78 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Polonia Warszawa | 93-101 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Aspro Wrocław | 91-73 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | AZS Lublin | 99-77 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Polonia Warszawa | 107-99 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Aspro Wrocław | 79-66 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Wałbrzych | 96-86 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Pogoń Szczecin | 75-76 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Polonia Warszawa | 83-87 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | AZS Lublin | 117-90 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Pruszków | 114-99 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Pruszków | 91-97 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Polonia Warszawa | 85-90 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Pogoń Szczecin | 68-69 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Aspro Wrocław | 90-83 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | AZS Lublin | 86-103 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Wałbrzych | 98-79 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Wałbrzych | 91-80 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Pogoń Szczecin | 76-74 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Pruszków | 101-92 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | AZS Lublin | 104-89 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Pruszków | 88-86 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Polonia Warszawa | 97-91 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Aspro Wrocław | 100-76 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Wałbrzych | 86-75 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Pogoń Szczecin | 91-93 | Pruszków |
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 92-83 | AZS Lublin |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Anwil Włocławek | 102-88 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Lech Poznań | 123-85 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Bobry Bytom | 76-72 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 120-95 | AZS Lublin |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Anwil Włocławek | 105-98 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Lech Poznań | 92-77 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Bobry Bytom | 85-71 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | AZS Lublin | 83-112 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Aspro Wrocław | 67-116 | Anwil Włocławek |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Stalowa Wola | 76-74 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Zielona Góra | 59-79 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Stalowa Wola | 66-73 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 91-77 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Anwil Włocławek | 119-108 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 64-67 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Anwil Włocławek | 109-87 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Bobry Bytom | 81-88 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Lech Poznań | 90-97 | Anwil Włocławek |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Bobry Bytom | 83-92 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Aspro Wrocław | 83-74 | Stalowa Wola |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | AZS Lublin | 97-82 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Stalowa Wola | 73-70 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Zielona Góra | 72-86 | AZS Lublin |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 74-83 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 87-79 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Anwil Włocławek | 80-81 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 4 | Anwil Włocławek | 73-81 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Lech Poznań | 96-75 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Lech Poznań | 88-69 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Bobry Bytom | 95-93 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 4 | Bobry Bytom | 85-83 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 5 | Lech Poznań | 80-71 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (5-6) | 1 | Aspro Wrocław | 99-103 | AZS Lublin |
Playoff - III runda (5-6) | 2 | AZS Lublin | 79-96 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (7-8) | 1 | Stalowa Wola | 74-65 | Zielona Góra |
Playoff - III runda (7-8) | 2 | Zielona Góra | 71-72 | Stalowa Wola |
Playoff - o utrzymanie | 1 | Pruszków | 85-70 | Pogoń Szczecin |
Playoff - o utrzymanie | 1 | Polonia Warszawa | 77-67 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 2 | Pruszków | 89-87 | Pogoń Szczecin |
Playoff - o utrzymanie | 2 | Polonia Warszawa | 78-60 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 3 | Pogoń Szczecin | 93-101 | Pruszków |
Playoff - o utrzymanie | 3 | Wałbrzych | 91-87 | Polonia Warszawa |
Playoff - o utrzymanie | 4 | Wałbrzych | 97-85 | Polonia Warszawa |
Playoff - o utrzymanie | 5 | Polonia Warszawa | 83-65 | Wałbrzych |