Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Astoria Bydgoszcz | 84-98 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Lech Poznań | 89-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Aspro Wrocław | 106-86 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 4 | Aspro Wrocław | 89-105 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 5 | AZS Lublin | 102-107 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Polonia Warszawa | 78-76 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Aspro Wrocław | 102-86 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 8 | Aspro Wrocław | 110-83 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 98-89 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Zielona Góra | 96-85 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 94-91 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Aspro Wrocław | 109-89 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 13 | Aspro Wrocław | 82-101 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 14 | Bobry Bytom | 70-66 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Sosnowiec | 87-106 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 16 | Aspro Wrocław | 96-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 17 | Aspro Wrocław | 107-78 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 18 | Stalowa Wola | 79-95 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Hutnik Kraków | 73-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Aspro Wrocław | 83-109 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Aspro Wrocław | 91-88 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 22 | Aspro Wrocław | 113-87 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Aspro Wrocław | 86-79 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Lech Poznań | 83-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Aspro Wrocław | 93-105 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Bobry Bytom | 95-90 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Aspro Wrocław | 82-88 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Polonia Warszawa | 86-77 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Aspro Wrocław | 81-82 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Śląsk Wrocław | 107-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Aspro Wrocław | 114-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Zielona Góra | 85-88 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Aspro Wrocław | 114-92 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Aspro Wrocław | 101-73 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Zielona Góra | 78-79 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Bobry Bytom | 71-75 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Bobry Bytom | 95-102 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Aspro Wrocław | 81-83 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Aspro Wrocław | 68-52 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 107-88 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 89-93 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Aspro Wrocław | 102-101 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 4 | Aspro Wrocław | 75-84 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 5 | Śląsk Wrocław | 109-85 | Aspro Wrocław |