Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Wałbrzych | 76-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 2 | Zielona Góra | 83-67 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 98-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 4 | Aspro Wrocław | 89-105 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 5 | Bobry Bytom | 91-80 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 6 | Bobry Bytom | 76-86 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 7 | Lech Poznań | 95-83 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 8 | Astoria Bydgoszcz | 93-92 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 93-79 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 10 | Bobry Bytom | 94-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 11 | Bobry Bytom | 94-76 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 12 | Bobry Bytom | 95-77 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 13 | Bobry Bytom | 74-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 14 | Bobry Bytom | 70-66 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Bobry Bytom | 87-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 16 | Stalowa Wola | 78-91 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 17 | Hutnik Kraków | 80-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 18 | Bobry Bytom | 83-71 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 87-68 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 20 | Sosnowiec | 74-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 21 | Polonia Warszawa | 107-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 22 | AZS Lublin | 88-100 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Bobry Bytom | 83-80 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Śląsk Wrocław | 102-94 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Bobry Bytom | 86-69 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Bobry Bytom | 95-90 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Polonia Warszawa | 83-86 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Lech Poznań | 94-96 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Bobry Bytom | 75-104 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Zielona Góra | 74-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Aspro Wrocław | 114-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Bobry Bytom | 102-68 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Bobry Bytom | 85-77 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Bobry Bytom | 82-72 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Stalowa Wola | 81-89 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Bobry Bytom | 71-75 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Bobry Bytom | 95-102 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Aspro Wrocław | 81-83 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Aspro Wrocław | 68-52 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Bobry Bytom | 75-77 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Bobry Bytom | 88-76 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Lech Poznań | 68-70 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 4 | Lech Poznań | 70-72 | Bobry Bytom |