Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Jelenia Góra | 73-69 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 2 | Wałbrzych | 70-89 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 3 | Pogoń Szczecin | 63-72 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 4 | Wałbrzych | 86-75 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 5 | Polonia Warszawa | 91-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 6 | Wałbrzych | 86-81 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Zielona Góra | 90-77 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 8 | Wałbrzych | 73-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 9 | Hutnik Kraków | 68-73 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 10 | Stalowa Wola | 107-83 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 84-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Wałbrzych | 84-77 | Jelenia Góra |
Runda zasadnicza | 13 | Lech Poznań | 93-83 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 14 | Wałbrzych | 96-93 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 15 | Anwil Włocławek | 105-99 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 16 | Wałbrzych | 85-88 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 17 | Aspro Wrocław | 89-70 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 74-89 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 80-57 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 20 | Wałbrzych | 65-95 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 21 | Wałbrzych | 94-82 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 105-76 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Wałbrzych | 84-90 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Lech Poznań | 113-91 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Wałbrzych | 93-78 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Wałbrzych | 86-80 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Jelenia Góra | 78-92 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Anwil Włocławek | 113-91 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Wałbrzych | 103-98 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Hutnik Kraków | 95-84 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Pogoń Szczecin | 108-79 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Wałbrzych | 79-81 | Jelenia Góra |
Playoff - o utrzymanie | 1 | Wałbrzych | 79-61 | Hutnik Kraków |
Playoff - o utrzymanie | 2 | Wałbrzych | 96-94 | Hutnik Kraków |
Playoff - o utrzymanie | 3 | Hutnik Kraków | 87-75 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 4 | Hutnik Kraków | 88-81 | Wałbrzych |
Playoff - o utrzymanie | 5 | Wałbrzych | 113-85 | Hutnik Kraków |