Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Stal Ostrów | 84-63 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 2 | Ruda Śląska | 73-72 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 89-74 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 4 | Ruda Śląska | 92-83 | Stargard |
Runda zasadnicza | 5 | Czarni Słupsk | 91-65 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 6 | Anwil Włocławek | 86-65 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 7 | Ruda Śląska | 81-73 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza | 8 | Legia Warszawa | 65-76 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 9 | Ruda Śląska | 83-86 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Asseco Gdynia | 92-68 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 11 | Ruda Śląska | 91-88 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 12 | Ruda Śląska | 87-106 | Stal Ostrów |
Runda zasadnicza | 13 | Polonia Warszawa | 105-76 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 14 | Ruda Śląska | 87-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Stargard | 78-80 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 16 | Ruda Śląska | 74-68 | Czarni Słupsk |
Runda zasadnicza | 17 | Ruda Śląska | 74-87 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 18 | Unia Tarnów | 90-82 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 19 | Ruda Śląska | 73-90 | Legia Warszawa |
Runda zasadnicza | 20 | Noteć Inowrocław | 94-83 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 21 | Ruda Śląska | 92-94 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza | 22 | Pruszków | 112-84 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Ruda Śląska | 78-110 | Stargard |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Ruda Śląska | 93-85 | Czarni Słupsk |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Legia Warszawa | 112-90 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Noteć Inowrocław | 81-78 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Unia Tarnów | 77-73 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Stargard | 97-68 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Czarni Słupsk | 85-55 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Ruda Śląska | 99-88 | Legia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Ruda Śląska | 72-76 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 34 | Ruda Śląska | 82-83 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 35 | Czarni Słupsk | 92-77 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 36 | Ruda Śląska | 97-101 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 37 | Noteć Inowrocław | 98-84 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 38 | Ruda Śląska | 92-88 | Czarni Słupsk |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 39 | Unia Tarnów | 85-112 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - III etap (9-12) | 40 | Ruda Śląska | 90-96 | Noteć Inowrocław |