Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Polonia Warszawa | 62-59 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 2 | Polonia Warszawa | 86-69 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 3 | Lech Poznań | 106-116 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 4 | Astoria Bydgoszcz | 97-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 5 | Polonia Warszawa | 88-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Polonia Warszawa | 78-76 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Polonia Warszawa | 109-87 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 8 | Polonia Warszawa | 79-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 9 | Polonia Warszawa | 106-95 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 10 | Bobry Bytom | 94-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 11 | Sosnowiec | 81-73 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 12 | Stalowa Wola | 74-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 13 | Hutnik Kraków | 93-84 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 14 | Polonia Warszawa | 89-68 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 15 | Polonia Warszawa | 94-92 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 16 | Aspro Wrocław | 96-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 94-72 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 87-112 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 19 | Zielona Góra | 91-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 20 | AZS Lublin | 92-114 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 21 | Polonia Warszawa | 107-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 22 | Polonia Warszawa | 97-73 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Aspro Wrocław | 86-79 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Zielona Góra | 79-81 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Polonia Warszawa | 88-86 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 111-82 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Polonia Warszawa | 83-86 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Polonia Warszawa | 86-77 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Polonia Warszawa | 76-95 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Lech Poznań | 81-74 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Polonia Warszawa | 91-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Bobry Bytom | 102-68 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Lech Poznań | 108-81 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Lech Poznań | 107-86 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Polonia Warszawa | 88-109 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Astoria Bydgoszcz | 96-101 | Polonia Warszawa |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Polonia Warszawa | 94-83 | Astoria Bydgoszcz |
Playoff - III runda (5-6) | 1 | Stalowa Wola | 97-86 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (5-6) | 2 | Polonia Warszawa | 99-85 | Stalowa Wola |