Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Hutnik Kraków | 84-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Sosnowiec | 123-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Legia Warszawa | 82-106 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 4 | Stalowa Wola | 83-73 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 94-87 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 6 | Śląsk Wrocław | 89-82 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 116-80 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 8 | Aspro Wrocław | 67-78 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 69-100 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Śląsk Wrocław | 108-97 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 11 | Śląsk Wrocław | 99-92 | AZS Koszalin |
Runda zasadnicza | 12 | Śląsk Wrocław | 104-92 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 97-96 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 14 | Śląsk Wrocław | 101-95 | Legia Warszawa |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 90-87 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 16 | Lech Poznań | 86-80 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Zielona Góra | 80-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 92-90 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 82-92 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Śląsk Wrocław | 104-94 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 21 | AZS Toruń | 91-95 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 22 | AZS Koszalin | 96-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 77-88 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Lech Poznań | 85-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 100-67 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 72-70 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Stalowa Wola | 78-77 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Aspro Wrocław | 50-70 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 96-84 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Zielona Góra | 90-99 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Sosnowiec | 85-81 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 123-117 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 107-84 | Wałbrzych |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 112-84 | Wałbrzych |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Wałbrzych | 83-87 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 91-103 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 96-91 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Aspro Wrocław | 74-79 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Aspro Wrocław | 112-109 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 5 | Śląsk Wrocław | 89-76 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 10-94 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 98-88 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Lech Poznań | 109-110 | Śląsk Wrocław |