Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 115-90 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 2 | Stalowa Wola | 92-102 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 112-58 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 4 | Aspro Wrocław | 73-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 97-79 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 6 | Lech Poznań | 98-90 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 120-84 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 8 | Zielona Góra | 84-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 101-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 10 | Śląsk Wrocław | 95-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 11 | Polonia Warszawa | 77-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 12 | Pogoń Szczecin | 96-78 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 107-92 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 14 | Wałbrzych | 92-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 104-77 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 16 | Pruszków | 79-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 106-94 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 18 | AZS Lublin | 94-97 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 96-73 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 20 | Anwil Włocławek | 97-108 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Bobry Bytom | 88-80 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 121-86 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 127-106 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Stalowa Wola | 82-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Śląsk Wrocław | 87-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 95-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Lech Poznań | 75-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Bobry Bytom | 93-97 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 102-68 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Zielona Góra | 77-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Anwil Włocławek | 85-106 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 109-102 | Lech Poznań |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 92-83 | AZS Lublin |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 120-95 | AZS Lublin |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | AZS Lublin | 83-112 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 91-77 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 64-67 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Bobry Bytom | 81-88 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Bobry Bytom | 83-92 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 74-83 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 87-79 | Anwil Włocławek |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Anwil Włocławek | 80-81 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 4 | Anwil Włocławek | 73-81 | Śląsk Wrocław |