Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 68-63 | Stargard |
Runda zasadnicza | 2 | Czarni Słupsk | 67-73 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 89-74 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 4 | Unia Tarnów | 45-76 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 79-69 | Legia Warszawa |
Runda zasadnicza | 6 | Noteć Inowrocław | 85-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 84-82 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza | 8 | Pruszków | 87-76 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Stal Ostrów | 81-87 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Polonia Warszawa | 77-83 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Śląsk Wrocław | 91-82 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 12 | Stargard | 70-74 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 78-59 | Czarni Słupsk |
Runda zasadnicza | 14 | Ruda Śląska | 87-85 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 74-50 | Unia Tarnów |
Runda zasadnicza | 16 | Legia Warszawa | 80-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 79-68 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Asseco Gdynia | 86-79 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 84-87 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 20 | Śląsk Wrocław | 98-76 | Stal Ostrów |
Runda zasadnicza | 21 | Śląsk Wrocław | 66-72 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 22 | Anwil Włocławek | 91-81 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 89-60 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Asseco Gdynia | 66-68 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Anwil Włocławek | 62-77 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Śląsk Wrocław | 94-79 | Stal Ostrów |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 63-52 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Pruszków | 76-89 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Polonia Warszawa | 80-68 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Śląsk Wrocław | 89-78 | Asseco Gdynia |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 65-80 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 34 | Stal Ostrów | 69-84 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 86-75 | Stargard |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 75-58 | Stargard |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Stargard | 73-70 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 4 | Stargard | 79-82 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 98-73 | Stal Ostrów |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 73-62 | Stal Ostrów |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Stal Ostrów | 86-72 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Stal Ostrów | 74-91 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 84-71 | Asseco Gdynia |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 75-71 | Asseco Gdynia |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Asseco Gdynia | 86-81 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 4 | Asseco Gdynia | 61-75 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 5 | Śląsk Wrocław | 101-79 | Asseco Gdynia |