Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
|
Runda zasadnicza | 1 | Śląsk Wrocław | 97-85 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 2 | AZS Toruń | 104-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 99-67 | Stargard |
Runda zasadnicza | 4 | Pruszków | 111-110 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Śląsk Wrocław | 95-100 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 6 | Stalowa Wola | 82-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 101-72 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 8 | Noteć Inowrocław | 99-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 113-83 | Pogoń Szczecin |
Runda zasadnicza | 10 | Białystok | 84-105 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Śląsk Wrocław | 97-76 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza | 12 | Przemyśl | 83-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 92-85 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza | 14 | Lech Poznań | 83-90 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Śląsk Wrocław | 89-87 | AZS Toruń |
Runda zasadnicza | 16 | Stargard | 79-68 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 109-99 | Pruszków |
Runda zasadnicza | 18 | Bobry Bytom | 97-114 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Śląsk Wrocław | 115-74 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 20 | Sosnowiec | 95-110 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 21 | Śląsk Wrocław | 128-87 | Noteć Inowrocław |
Runda zasadnicza | 22 | Pogoń Szczecin | 86-112 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 23 | Śląsk Wrocław | 123-101 | Białystok |
Runda zasadnicza | 24 | Ruda Śląska | 89-93 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 25 | Śląsk Wrocław | 94-89 | Przemyśl |
Runda zasadnicza | 26 | Anwil Włocławek | 131-109 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Śląsk Wrocław | 96-86 | Anwil Włocławek |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Bobry Bytom | 99-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Śląsk Wrocław | 99-96 | Ruda Śląska |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Śląsk Wrocław | 100-93 | Pruszków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Stargard | 81-72 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Anwil Włocławek | 87-96 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 33 | Śląsk Wrocław | 116-85 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 34 | Ruda Śląska | 103-111 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 35 | Pruszków | 81-94 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 36 | Śląsk Wrocław | 107-98 | Stargard |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 106-98 | AZS Toruń |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 85-79 | AZS Toruń |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | AZS Toruń | 105-112 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 106-103 | Stargard |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 94-80 | Stargard |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Stargard | 77-66 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Stargard | 78-77 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 5 | Śląsk Wrocław | 70-79 | Stargard |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Bobry Bytom | 89-78 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 84-80 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Bobry Bytom | 100-91 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 4 | Bobry Bytom | 94-73 | Śląsk Wrocław |