.: wyniki | statystyki indywidualne :.
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Runda zasadnicza | 1 | Lech Poznań | 90-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 1 | Wałbrzych | 76-77 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 1 | Astoria Bydgoszcz | 84-98 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 1 | Polonia Warszawa | 62-59 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 1 | Zielona Góra | 76-81 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 1 | AZS Lublin | 61-84 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 2 | Astoria Bydgoszcz | 77-95 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Zielona Góra | 83-67 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 2 | Lech Poznań | 89-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 2 | Polonia Warszawa | 86-69 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 2 | Wałbrzych | 96-80 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 2 | AZS Lublin | 80-69 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 3 | Śląsk Wrocław | 98-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 3 | Aspro Wrocław | 106-86 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 3 | Lech Poznań | 106-116 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 3 | Stalowa Wola | 72-70 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 3 | Astoria Bydgoszcz | 79-82 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 3 | Hutnik Kraków | 89-66 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 4 | Śląsk Wrocław | 88-70 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 4 | Aspro Wrocław | 89-105 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 4 | Lech Poznań | 96-77 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 4 | Astoria Bydgoszcz | 97-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 4 | Hutnik Kraków | 71-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 4 | Stalowa Wola | 93-82 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 5 | Polonia Warszawa | 88-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Bobry Bytom | 91-80 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 5 | AZS Lublin | 102-107 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 5 | Wałbrzych | 80-89 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 5 | Zielona Góra | 76-74 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 5 | Sosnowiec | 60-74 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 6 | AZS Lublin | 89-103 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Bobry Bytom | 76-86 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 6 | Polonia Warszawa | 78-76 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 6 | Zielona Góra | 90-65 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 6 | Wałbrzych | 87-65 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 6 | Sosnowiec | 66-82 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 7 | Śląsk Wrocław | 119-74 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 7 | Lech Poznań | 95-83 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 7 | Aspro Wrocław | 102-86 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 7 | Polonia Warszawa | 109-87 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 7 | AZS Lublin | 86-88 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 7 | Astoria Bydgoszcz | 77-79 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 8 | Śląsk Wrocław | 92-78 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 8 | Astoria Bydgoszcz | 93-92 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 8 | Aspro Wrocław | 110-83 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 8 | Lech Poznań | 75-89 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 8 | Polonia Warszawa | 79-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 8 | AZS Lublin | 91-86 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 9 | Śląsk Wrocław | 98-89 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 9 | Bobry Bytom | 93-79 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 9 | Lech Poznań | 111-78 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 9 | Polonia Warszawa | 106-95 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 9 | Wałbrzych | 86-73 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 9 | Hutnik Kraków | 76-86 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 10 | Wałbrzych | 81-108 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Bobry Bytom | 94-87 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 10 | Zielona Góra | 96-85 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 10 | Hutnik Kraków | 79-84 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 10 | Stalowa Wola | 90-75 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 10 | Sosnowiec | 107-86 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 11 | Zielona Góra | 95-105 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Bobry Bytom | 94-76 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 11 | Wałbrzych | 94-91 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 11 | Stalowa Wola | 85-65 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 11 | Sosnowiec | 81-73 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 11 | Hutnik Kraków | 93-82 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 12 | Śląsk Wrocław | 86-85 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 12 | Bobry Bytom | 95-77 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 12 | Aspro Wrocław | 109-89 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 12 | Stalowa Wola | 74-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 12 | Sosnowiec | 99-82 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 12 | Hutnik Kraków | 94-82 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 13 | Śląsk Wrocław | 100-90 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 13 | Bobry Bytom | 74-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 13 | Aspro Wrocław | 82-101 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 13 | Hutnik Kraków | 93-84 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 13 | Sosnowiec | 92-71 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 13 | Stalowa Wola | 86-59 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 14 | Sosnowiec | 68-117 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | Bobry Bytom | 70-66 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 14 | AZS Lublin | 96-107 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 14 | Polonia Warszawa | 89-68 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 14 | Zielona Góra | 92-94 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 14 | Wałbrzych | 74-72 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 15 | Bobry Bytom | 87-82 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Sosnowiec | 87-106 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 15 | Polonia Warszawa | 94-92 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 15 | Zielona Góra | 95-88 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 15 | AZS Lublin | 66-90 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 15 | Wałbrzych | 86-79 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 16 | Śląsk Wrocław | 119-87 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 16 | Stalowa Wola | 78-91 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 16 | Aspro Wrocław | 96-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 16 | Lech Poznań | 111-90 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 16 | Astoria Bydgoszcz | 72-57 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 16 | Hutnik Kraków | 68-62 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 17 | Śląsk Wrocław | 94-72 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 17 | Hutnik Kraków | 80-81 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 17 | Aspro Wrocław | 107-78 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 17 | Lech Poznań | 109-75 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 17 | Astoria Bydgoszcz | 73-66 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 17 | Stalowa Wola | 91-81 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 18 | Hutnik Kraków | 84-90 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Bobry Bytom | 83-71 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 18 | Stalowa Wola | 79-95 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 18 | Wałbrzych | 87-112 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 18 | Zielona Góra | 97-84 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 18 | Sosnowiec | 69-80 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 19 | Stalowa Wola | 81-88 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Bobry Bytom | 87-68 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza | 19 | Hutnik Kraków | 73-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza | 19 | Sosnowiec | 83-77 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 19 | Zielona Góra | 91-85 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 19 | Wałbrzych | 81-77 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza | 20 | Aspro Wrocław | 83-109 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza | 20 | Sosnowiec | 74-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 20 | Astoria Bydgoszcz | 87-103 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza | 20 | AZS Lublin | 92-114 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza | 20 | Zielona Góra | 94-86 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 20 | Stalowa Wola | 112-101 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 21 | Śląsk Wrocław | 104-67 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 21 | Polonia Warszawa | 107-78 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 21 | Aspro Wrocław | 91-88 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 21 | Lech Poznań | 93-85 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza | 21 | Astoria Bydgoszcz | 78-72 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 21 | AZS Lublin | 69-99 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 22 | Śląsk Wrocław | 92-90 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza | 22 | AZS Lublin | 88-100 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza | 22 | Aspro Wrocław | 113-87 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza | 22 | Lech Poznań | 97-69 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza | 22 | Polonia Warszawa | 97-73 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza | 22 | Astoria Bydgoszcz | 73-63 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Śląsk Wrocław | 122-85 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Bobry Bytom | 83-80 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 23 | Aspro Wrocław | 86-79 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Śląsk Wrocław | 102-94 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Lech Poznań | 83-96 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 24 | Zielona Góra | 79-81 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Aspro Wrocław | 93-105 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Bobry Bytom | 86-69 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 25 | Polonia Warszawa | 88-86 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Śląsk Wrocław | 111-82 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Bobry Bytom | 95-90 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 26 | Zielona Góra | 94-86 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Lech Poznań | 91-86 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Polonia Warszawa | 83-86 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 27 | Aspro Wrocław | 82-88 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Zielona Góra | 51-81 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Lech Poznań | 94-96 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 28 | Polonia Warszawa | 86-77 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Bobry Bytom | 75-104 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Aspro Wrocław | 81-82 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 29 | Polonia Warszawa | 76-95 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Śląsk Wrocław | 107-86 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Zielona Góra | 74-88 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 30 | Lech Poznań | 81-74 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Polonia Warszawa | 91-98 | Śląsk Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Aspro Wrocław | 114-76 | Bobry Bytom |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 31 | Lech Poznań | 86-66 | Zielona Góra |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Śląsk Wrocław | 102-105 | Lech Poznań |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Bobry Bytom | 102-68 | Polonia Warszawa |
Runda zasadnicza - II etap (grupa silniejsza) | 32 | Zielona Góra | 85-88 | Aspro Wrocław |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Stalowa Wola | 108-76 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Wałbrzych | 83-82 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 23 | Sosnowiec | 71-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Stalowa Wola | 96-88 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | AZS Lublin | 67-93 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 24 | Hutnik Kraków | 105-91 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Wałbrzych | 95-94 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Astoria Bydgoszcz | 78-86 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 25 | Sosnowiec | 98-92 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Stalowa Wola | 103-84 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | Sosnowiec | 103-81 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 26 | AZS Lublin | 88-96 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Hutnik Kraków | 97-85 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Astoria Bydgoszcz | 84-72 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 27 | Wałbrzych | 100-76 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | AZS Lublin | 89-91 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Astoria Bydgoszcz | 88-68 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 28 | Hutnik Kraków | 88-73 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Sosnowiec | 97-70 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Astoria Bydgoszcz | 116-86 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 29 | Wałbrzych | 108-92 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Stalowa Wola | 83-87 | Wałbrzych |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | Hutnik Kraków | 95-100 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 30 | AZS Lublin | 100-79 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Astoria Bydgoszcz | 103-78 | Stalowa Wola |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Wałbrzych | 91-78 | Sosnowiec |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 31 | Hutnik Kraków | 93-67 | AZS Lublin |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Stalowa Wola | 95-72 | Hutnik Kraków |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | Sosnowiec | 75-85 | Astoria Bydgoszcz |
Runda zasadnicza - II etap (grupa słabsza) | 32 | AZS Lublin | 85-98 | Wałbrzych |
Faza | Kolejka | Gospodarze | Wynik | Goście |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Śląsk Wrocław | 107-83 | Astoria Bydgoszcz |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Bobry Bytom | 85-77 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Aspro Wrocław | 114-92 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 1 | Lech Poznań | 108-81 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Śląsk Wrocław | 100-80 | Astoria Bydgoszcz |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Bobry Bytom | 82-72 | Stalowa Wola |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Aspro Wrocław | 101-73 | Zielona Góra |
Playoff - I runda (1-8) | 2 | Lech Poznań | 107-86 | Polonia Warszawa |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Astoria Bydgoszcz | 77-88 | Śląsk Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Stalowa Wola | 81-89 | Bobry Bytom |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Zielona Góra | 78-79 | Aspro Wrocław |
Playoff - I runda (1-8) | 3 | Polonia Warszawa | 88-109 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Śląsk Wrocław | 94-78 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 1 | Bobry Bytom | 71-75 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Śląsk Wrocław | 100-80 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (1-4) | 2 | Bobry Bytom | 95-102 | Aspro Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Lech Poznań | 112-97 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 3 | Aspro Wrocław | 81-83 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Lech Poznań | 83-81 | Śląsk Wrocław |
Playoff - II runda (1-4) | 4 | Aspro Wrocław | 68-52 | Bobry Bytom |
Playoff - II runda (1-4) | 5 | Śląsk Wrocław | 109-86 | Lech Poznań |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Astoria Bydgoszcz | 96-101 | Polonia Warszawa |
Playoff - II runda (5-8) | 1 | Stalowa Wola | 66-66 | Zielona Góra |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Polonia Warszawa | 94-83 | Astoria Bydgoszcz |
Playoff - II runda (5-8) | 2 | Zielona Góra | 66-75 | Stalowa Wola |
Playoff - III runda (finał) | 1 | Śląsk Wrocław | 107-88 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 2 | Śląsk Wrocław | 89-93 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 3 | Aspro Wrocław | 102-101 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 4 | Aspro Wrocław | 75-84 | Śląsk Wrocław |
Playoff - III runda (finał) | 5 | Śląsk Wrocław | 109-85 | Aspro Wrocław |
Playoff - III runda (3-4) | 1 | Bobry Bytom | 75-77 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 2 | Bobry Bytom | 88-76 | Lech Poznań |
Playoff - III runda (3-4) | 3 | Lech Poznań | 68-70 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (3-4) | 4 | Lech Poznań | 70-72 | Bobry Bytom |
Playoff - III runda (5-6) | 1 | Stalowa Wola | 97-86 | Polonia Warszawa |
Playoff - III runda (5-6) | 2 | Polonia Warszawa | 99-85 | Stalowa Wola |
Playoff - III runda (7-8) | 1 | Astoria Bydgoszcz | 101-80 | Zielona Góra |
Playoff - III runda (7-8) | 2 | Zielona Góra | 89-83 | Astoria Bydgoszcz |